Про затвердження проектів відведення,

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект  Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2021 року                                Східниця                                     №

Про затвердження проектів відведення,

та  передачу у  постійне користування земельної

ділянки для будівництва та експлуатації

об’єктів дорожнього сервісу.

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 00.00.2020 р.,  та розглянувши звернення КП «Господарник» селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельниої ділянки комунальному підприємству «Господарник», Східницької  селищної ради для будівництва та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (КВЦПЗ11) в смт. Східниця, м. Зарічна, Львівської області. а саме:

– площею – 0,0600 га на вул. Зарічній, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:01:007:0223

2.Затвердити КП «Господарник»  розрахунок сільськогосподарських втрат в розмірі  1 381 гр. 00 коп. (одна тисяча триста вісімдесять одна гривня 00 коп.).

1. Передати в постійне користування комунальному підприємству «Господарник», Східницької  селищної ради земельну ділянку для будівництва та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (КВЦПЗ 12.11) в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області. а саме:

1. Суб’єкту д ержавної      реєстрації     прав      провести

реєстрацію       речових   прав  на земельну ділянку.

1.   Бориславському     відділенні       Дрогобицької     ОДПІ      провести

нарахування податкових платежів.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.