Про затвердження проектів відведення,

та  передачу у  власність, земельних

ділянок для індивідуального

житлового будівництва.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

23.04.2021 року                                Східниця                                          № 154

Про затвердження проектів відведення,

та  передачу у  власність, земельних

ділянок для індивідуального

житлового будівництва.

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесеннязміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою щодо відведення земельноїділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, плануваннятериторії, будівництва, архітектури, та благоустрою від 16.04.2021 р.,  та розглянувши заяви громадян, а саме:  ………………………………………….селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та надатиіх безкоштовно у приватну власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, а саме:
  2. За участь в антитерористичній операції(ООС) на сході України громадянина…………., звільнити від сплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

3.  Субєкту державної реєстрації прав на нерухоме майно зареєструвати право власності на земельні ділянки.

  1. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахуванняподатковихплатежів.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісіюз питаньземельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                                   Іван ПІЛЯК