Про надання дозволу на розроблення

технічної документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2021 року                              Східниця                                             №

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

Керуючись ст. ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, та  розглянувши  заяву гр. ********.,  про надання дозволу  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 00.00.2021 р.,  селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі для будівництва та обслуговування житлового будинку площею 0,1259  га на вул. Івана Франка, 132  в смт. Підуж, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. ********************* що належить її згідно права приватної  власності.
  2.   Розроблену технічну документацію подати до Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області для розгляду та затвердження в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова                                                                              Іван ПІЛЯК