Результати конкурсного відбору  на заміщення вакантної посади керівника Опаківського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області.
17 червня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади керівника Опаківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради Дрогобицького району Львівської області.
За результатами конкурсу конкурсна комісія прийняла таке рішення:
1.Визначити переможцем конкурсу на зайняття посади директора Опаківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради Дуба Василя Богдановича, як такого, що набрав найбільшу загальну кількість балів.
2. Внести подання начальнику відділу освіти Східницької селищної ради щодо призначення Дуба Василя Богдановича на посаду директора Опаківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради.