1 липня 2021 року у Східницькій селищній раді  відбулася нарада за участю   спеціалістів  відділу  освіти,  керівників закладів освіти Східницької територіальної громади та селищного голови Івана Піляка.                    На нараді   було представлено новопризначених керівників закладів освіти, а саме :

• Барщика П. С. ( Довжанського ЗЗСО І – ІІІ рівнів );
  • Дуба В. Б. ( Опаківського ЗССО І – ІІІ рівнів );
  • Кропивницького В.М. ( Залокотського І – ІІІ рівнів );
  • Василишин Н. Р. ( Новокропивницького ЗЗСО ).

Селищний голова  Іван Піляк наголосив керівникам шкіл про підготовку навчальних закладів  до початку навчального року.

Також обговорювалися питання раціонального використання бюджетних коштів, оптимізацію мережі та штатів закладів освіти.

Головний спеціаліст Дубик М.Я. провела підсумки виховної роботи за 2020 – 2021 років та подала  інформацію про виховну роботу  на наступний рік.

Головний спеціаліст відділу освіти Новаковський В. Б. подякував всім за увагу, наголосив на партнерських стосунках та побажав всім  міцного здоров’я та успіхів у роботі.