Про     надання   дозволу  на    розроблення

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект  Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2021 року                             Східниця                                      №

Про     надання   дозволу  на    розроблення

проекту землеустрою  щодо       відведення

земельної    ділянки   для    будівництва   та

обслуговування    нежитлового приміщення

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ст.10,12,83, 123  Земельного Кодексу України, ст.55, 55-1 Закону України «Про землеустрій» взявши до уваги «Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності»,  беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 00.00.2021 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Виконавчому комітету Східницької селищної ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (КВЦПЗ 03.15.) орієнтовною площею – 0,0170 га, на вулиці Промисловій, 27А, смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області.
  2. Виконавчому комітету Східницької селищної ради замовити у ліцензованій організації проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та погоджений відповідно до чинного законодавства подати для розгляду та затвердження в установленому порядку до Східницької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області .
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою..

Селищний голова                                                                             Іван ПІЛЯК