Про     надання   дозволу  на    розроблення

земельної    ділянки   для    будівництва   та

обслуговування    будівель    Головського

закладу загальної середньої освіти I-II рівнів

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ст.10,12,92, 123  Земельного Кодексу України, ст.55, 55-1 Закону України «Про землеустрій» розглянувши заяву директора Рибницького закладу загальної середньої освіти I-II рівнів Л.В.Костик, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 00.00.2021 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Виконавчому комітету Східницької селищної ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель Головського закладу загальної  середньої  освіти I-II рівнів (КВЦПЗ 03.02.) орієнтовною площею – 2,000 га, на вулиці  Шевченка, 118 , с.Головське, Дрогобицького району, Львівської області.
  2. Виконавчому комітету Східницької селищної ради замовити у ліцензованій організації проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та погоджений відповідно до чинного законодавства подати для розгляду та затвердження в установленому порядку до Східницької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області .
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова                                                                             Іван ПІЛЯК