Розвиток територіальних громад у великій мірі залежить від створення умов для зайнятості населення. Фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості систематично виїжджають в ОТГ з метою презентації послуг та надання консультацій місцевому населенню й роботодавцям. З питань реалізації політики зайнятості, ми також тісно співпрацюємо з органами місцевого самоврядування.

Днями відбулась робоча зустріч заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Медвідь Наталії з керівниками відділів та новостворених установ Східницької територіальної громади, котрі відповідають за соціальний напрямок роботи. Серед іншого, обговорили співробітництво у сфері надання адресних послуг соціально вразливим мешканцям громади, спрямованих на забезпечення їх роботою. Окрім цього, досягнуто домовленості з питань обміну інформацією та її розміщення на офіційних сторінках центру зайнятості та громади.

Сподіваємося на подальше продовження плідної співпраці!

Наталія Медвідь,

заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу