Про створення громадського пасовища

на території Східницької громади.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект  Р І Ш Е Н Н Я

00..2021 року                                Східниця                                     №

Про створення громадського пасовища

на території Східницької громади.

Керуючись ст.ст.25, 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , ст.ст. 34, 83 Земельного Кодексу України , розглянувши  список осіб , власників великої рогатої худоби , сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

1. Створити громадські пасовища та території Східницької селищної ради.
  2. Затвердити Положення про громадські пасовища на території Східницької селищної ради / додається/.
  3.  Надати        дозвіл         на       виготовлення          проекту

землеустрою  щодо відведення земельних ділянок для громадських

пасовищ.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова                                                                    І.Є.Піляк

Моніторинг юридичного оформлення /потреба/ громадських пасовищ на території Східницької територіальної громади.

№ п/п Населені пункти Кількість поголів’я с/г тварин Норма випасу на 1 голову, га. Потреба у площі кормових угідь

Для створення громадських пасовищ, га.

1.  Смт. Підбуж 90   0,5 60
19 Ластівка 102 0,5 61
20 Коритище 13 0,5 17
21 Свидник 36 0,5 28

Селищний  голова  :                                                                    І.Є.Піляк

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Золота Баня, 3, смт.. Східниця, Львівська обл., 82391, тел. (03248)48-201, факс: (03248) 48-036

e-mail: shidnitca.rada@ukr.net, код ЄДРПОУ 26359951

П О Л О Ж Е Н Н Я

Про громадські пасовища на території Східницької селищної ради  розроблено у відповідності з вимогами  ЗКУ , Закону України  « Про оренду  землі», « Про місцеве самоврядування в  Україні» та інших нормативних актів , з метою  регулювання земельних відносин  щодо спільного використання пасовищ власниками  худоби , членами територіальної  громади Східницької територіальної  громади  Східницької селищної ради, Дрогобицького району Львівської областію.

Громадське пасовищае  формується за  бажанням  членів  територіальної громади- власників худоби – із земель запасу комунальної власності  й призначається для спільного використання на добровільних засадах власниками  худоби.

Кількісний і персональний склад  громадських пасовищ  формується  щорічно , на початок року, на підставі  волевиявлення громадян /письмових заяв/ на ім’я селищного голови і погоджується на сході громадян та затверджується  виконкомом селищної ради.  На сході громадян погоджується термін і сума  плати за користування  громадським  пасовищем,  інші питання  щодо  організації використання пасовища.  Оплата за випасання  худоби здійснюється  відповідною  особою безпосередньо  на рахунок  сільської ради. Проведення сходу громадян оформляється  відповідним протоколом  , який і подається  на затвердження  виконкому  сільської ради.

ПОРЯДОК  СТВОРЕННЯ   ГРОМАДСЬКОГО  ПАСОВИЩА :

– визначається уповноважена особа ,на яку покладаються обов’язки  щодо організації та документального оформлення випасання худоби селян  за рахунок земель запасу  комунальної  власності  Східницької селищної ради;

–  уповноважена  особа звертається  з відповідним  клопотанням  до селищної ради  про надання земельної ділянки під громадське  пасовище;

– після прийняття відповідного  рішення селищною радою  уповноважена  особа звертається  до землевпорядної  організації   для виготовлення  проекту землеустрою для надання в оренду  земельної ділянки  під громадське пасовище;

– після  виготовлення проекту землеустрою  він надається  на затвердження до селищної ради;

Лише по завершенню вищезазначеної процедури  громадські пасовища  вважаються  створеними.

Контроль за користуванням  пасовищем на землях комунальної власності здійснює селищна рада .