Про  виготовлення

Про  виготовлення

детального плану

території.

Керуючись ст.8,19, п.3 ст. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ст.12, 20, 39 Земельного Кодексу України, відповідно   ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” розглянувши заяву гр.****** беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 00.00.2021 р. про доцільність розроблення детальних планів забудови, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. ****** на виготовлення детального плану території в смт. Східниці, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області.
  2. Громадянину ****** замовити у ліцензованій організації детальний план території  та подати на затвердження в Східницьку селищну раду.
  3. Виконавчому комітету Східницької селищної ради в установленому порядку:

3.1. Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення;

3.2. Забезпечити врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, зазначеної у п. 1 цього рішення.

1. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Східницької селищної ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова                                                                             Іван ПІЛЯК