Про уповноважений орган з присвоєння адреси об’єкта будівництва, об’єкта нерухомого майна

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ    Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2021              Східниця                        №

Про уповноважений орган

з присвоєння адреси об’єкта

будівництва, об’єкта нерухомого майна

Відповідно до пункту 42 частини першої статті 26, статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 263, 264 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна від 7 липня 2021 р. № 690 Східницька селищна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Уповноважити відділ архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Східницької селищної ради присвоювати або змінювати адреси об’єктів будівництва, об’єктів нерухомого майна у межах території Східницької  територіальної громади, в тому числі: сіл Сторона, Залокоть, Опака, Жданівка, Смільна, Бистриця, Старий Кропивник, Новий Кропивник, Ластівка, Свидник, Коритище, Гута, Підсухе, Перепростиня, Рибник, Майдан, Довге, Зубриця, Головське, Кринтята, стм Підбуж, смт. Східниця та приймати відповідні рішення у відповідності до Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 року № 690.
  2. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Східницької селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова                                                                Іван ПІЛЯК