Про затвердження кошторисної документації на об’єкт будівництва «Реконструкція дороги по вул. Гірська в смт. Східниця, Дрогобицького району Львівської області.»

 

ПРОЄКТ

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

00.09.2021 року                              Східниця                                              №

 

Про затвердження кошторисної

документації на об’єкт будівництва

«Реконструкція дороги по вул. Гірська

в смт. Східниця, Дрогобицького району

Львівської області.»

 

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектно – кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Реконструкція дороги по вул. Гірська в смт. Східниця, Дрогобицького району Львівської області» та  експертний звіт ТзОВ «Перша приватна експертиза» у Львівській області щодо розгляду проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від 29.06.21 р. №1966/06/21  і висновок постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва від 11.08.2021 р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити проектну документацію на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та її кошторисної частини за робочим проектом «Реконструкція дороги по вул. Гірська в смт. Східниця, Дрогобицького району Львівської області» в сумі 13 281,119 тис. грн. (тринадцять мільйонів двісті вісімдесят одна тисяча сто дев’ятнадцять гривень 00 коп.)

1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та її кошторисної частини за робочим проектом «Реконструкція дороги по вул. Гірська в смт. Східниця, Дрогобицького району Львівської області» в сумі 13 281,119 тис. грн. (тринадцять мільйонів двісті вісімдесят одна тисяча сто дев’ятнадцять гривень 00 коп.)

  1. Селищній раді провести процедуру закупівлі даного виду робіт у відповідності до чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

Селищний голова                                                                                  Іван ПІЛЯК