Про затвердження проекту землеустрою

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2021 року                               Східниця                                                №

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

з метою передачі в користування на

умовах договору оренди землі

Керуючись ст.ст. 12, 58, 59, 118, 124, 134, 186 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст.ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», п.34 ч.1 ст.26, ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву ТзОВ «Балфорд Україна»  щодо затвердження проекту землеустрою, беручи до уваги проект землеустрою розроблений  ТзОВ «Західземлепроект» та враховуючи висновок постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 00.00.2021, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій  (КВЦПЗ -14.01.), що знаходиться на хуторі Ровінь, с.Довге,  Східницької ТГ,  Дрогобицького району, Львівської області, (кадастровий номер – 4621283800:03:000:0045),  площею 3,0000 га  з  метою  передачі в користування на умовах оренди  ТзОВ  «Балфорд Україна» , юридична адреса (вул. Раїси Окіпної,  будинок   9,  м. Київ,  Дніпровського району),  терміном на 10 років.
  2. Зобов’язати керівника ТзОВ  «Балфорд Україна»  Нікуліна Дмитра Олександровича в двомісячний термін  укласти договір оренди земельної ділянки.
  3. У випадку невиконання пункту 2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  4. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію договору оренди на земельну ділянку.
  5. 5. Дрогобицькії ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова                                                                                Іван ПІЛЯК