Про відмову у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

09.07.2021 року                              Східниця                                             № 266

Про відмову у наданні дозволу

на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

Керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 7 ст.118 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, а саме: Сорочич В.В., Годжик Г.М., Литвин К.І., Гайгель Н.Я., Луців Д.М., Сорочич В.В. про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки,  беручи до уваги матеріали місця розташування земельних ділянок та висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 25.06.2021 р. селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1,9931 га в с. Ластівка,  Дрогобицького району,  Львівської області Сорочичу Василю Васильовичу, який зареєстрований в с. Ластівка, вул. Набережна, 18, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів ( землі рекреаційного призначення).
  2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,2 га в с. Опака,  Дрогобицького району,  Львівської області Годжик Галині Михайлівні, яка зареєстрована в м. Бориславі, вул.Хмельницького,19А,  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів ( землі оздоровчого призначення).

3 Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 1,4330 га  в  с. Ластівка,  Дрогобицького району,  Львівської області Литвину Костянтину Ігнатовичу, який зареєстрований в с. Ластівка, віл.Гірська,2, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів ( землі рекреаційного призначення).

1. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га в с. Опака,  Дрогобицького району,  Львівської області Гайгель Нелі Ярославівні, яка зареєстрована  в м. Бориславі, вул. І. Мазепи,61/2, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів ( землі оздоровчого призначення).
  2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,2071 га  в  с. Коритище,  Дрогобицького району,  Львівської області Луціву Дмитру Миколайовичу, який зареєстрований в с. Коритище, вул. Франка,22, у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів ( землі рекреаційного призначення).
  3. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва площею 0,1200 га в с. Ластівка,  Дрогобицького району,  Львівської області Сорочичу Василю Васильовичу, який зареєстрований в с. Ластівка, вул. Набережна, 18,  у зв’язку з  невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів ( землі рекреаційного призначення).
  4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення садівництва  площею 0,1200 га в смт Східниця,  Дрогобицького району,  Львівської області, Гайгель Нелі Ярославівні, яка зареєстрована в м. Бориславі, вул. І.Мазепи,61/2 , у зв’язку з  тим, що дана ділянка вже є у власності інших громадян.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин   природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова                                                                            Іван ПІЛЯК