Про затвердження кошторисної документації на об’єкт будівництва «Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Ювілейна, в с. Бистриця – Гірська, Дрогобицького району, Львівської області»

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

13.08.2021 року                              Східниця                                              № 285

Про затвердження кошторисної

документації на об’єкт будівництва

«Реконструкція мереж вуличного освітлення

по вул. Ювілейна, в с. Бистриця – Гірська,

Дрогобицького району, Львівської області»

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектно – кошторисну документацію на об’єкт будівництва «Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Ювілейна, в с. Бистриця – Гірська, Дрогобицького району, Львівської області» та  експертний звіт ТзОВ «Перша приватна експертиза» у Львівській області щодо розгляду проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від 20.05.21 р. №1641/04/21  і висновок постійної депутатської комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва від 11.08.2021 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектну документацію на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та її кошторисної частини за робочим проектом «Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Ювілейна, в с. Бистриця – Гірська, Дрогобицького району, Львівської області»  в сумі 1 147,022 тис. грн. (один мільйон сто сорок сім тисяч двадцять дві гривні 00 коп.)

1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду проектної документації на будівництво в частині міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва та її кошторисної частини за робочим проектом «Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Ювілейна, в с. Бистриця – Гірська, Дрогобицького району, Львівської області»  в сумі 1 147,022 тис. грн. (один мільйон сто сорок сім тисяч двадцять дві гривні 00 коп.)

1. Селищній раді провести процедуру закупівлі даного виду робіт у відповідності до чинного законодавства.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                                                             Іван ПІЛЯК