Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Р І Ш Е Н Н Я

 

13.08.2021 року                                   Східниця                                             № 311

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для будівництва

та обслуговування будівель закладів

комунального обслуговування

 

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.ст.12, 122, 123 Земельного кодексу України, з метою розширення каналізаційної мережі селища, беручи до уваги рекомендацію постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 12.08.2021 р.,  розглянувши звернення КП «Оазис Карпат» селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дати дозвіл КП «Оазис Карпат» на виготовлення проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  площею  0,20 га на вул. Котляревського  в  смт. Східниця,  Східницької  ТГ, Дрогобицького району, Львівської області для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (КВЦПЗ- 3.12).
  2. Директору КП «Оазис Карпат» укласти угоду з ліцензованою організацією на виготовлення проекту землеустрою та після погодження подати на затвердження сесії Східницької селищної ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                                      Іван ПІЛЯК