28 вересня 2021 року, в приміщеннінародного дому «Просвіта» смт. Східниця відбувся виїзний семінар з роботодавцями Східницької територіальної громади зініційований Бориславською міською філією Львівського обласного центру зайнятості.
Мета зустрічі- обговорення переваг офіційного оформлення трудових відносин з працівниками та особливостей впровадження електронних трудових книжок.

В семінарі взяли участь 19 роботодавців, зокрема місцеві підприємці, комунальні установи селищної ради та директори шкіл громади.
Зустріч відбулась за участю наших соціальних партнерів – Відділу обслуговування громадян N1 – м. Борислав ГУ ПФУ у Львівській області.
Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Бориславської міської філії ЛОЦЗ Медвідь Наталія ознайомила учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, що надає служба зайнятості, проінформувала про можливості підготовки кадрів у центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості України. Окрему увагу приділила перевагам використання електронних сервісів служби зайнятості та ефективності послуг рекрутингу.

Головний спеціаліст Бориславського відділу обслуговування громадян № 1 (сервісний центр) Піряник Оксана Михайлівна детально розповіла про облік трудової діяльності працівника в електронній формі, про переваги електронної книжки та про необхідність проведення її аудиту. Присутні дізнались також, що включення до реєстру відсутніх відомостей з паперових трудових книжок передбачається здійснити впродовж 5 років після набрання законом чинності. У цей перехідний період може застосовуватися як паперова, так і електронна форма обліку трудової діяльності. Інформацію про свою трудову діяльність і страховий стаж українці зможуть отримати у вигляді електронного документа через веб-портал Пенсійного фонду. Документ матиме статус офіційного, громадяни зможуть пред’являти його у формі витягу за необхідності.

Зустріч пройшла в жвавій невимушеній атмосфері, присутні обговорювали практичні моменти взаємодії та обмінювались думками

Наталія Медвідь,
заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу