З метою налагодження співпраці між керівниками відділів Східницької селищної ради та Управління праці і соціального захисту населення Дрогобицької РДА в приміщенні ЦНАПу Східницької селищної ради відбувся виїзний прийом громадян з соціальних питань.
Завдяки такому візиту мешканці Східницької територіальної громади мали змогу отримати індивідуальні консультації по всіх питаннях соціального характеру від представників різних відділів Управління соціального захисту населення.
У прийомі взяли участь: головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку Роман Щуцький, начальник відділу грошових допомог і компенсаційних виплат Магдалина Щуцька, начальник відділу автоматизованої обробки інформації Ірина Мацан, начальник відділу інвалідів та ветеранів війни Ірина Лесик.

Коментувати
Поширити