Сьогодні на Arena Lviv відбулось урочисте відкриття Львівський Міжнародний Форум Індустрії Туризму та Гостинності “ТурЕКСПО” – це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі національних та міжнародних представників туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення.
Основна мета Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.
Представники від Східницької територіальної громади теж відвідали виставку, де презентували курорт Східницю та її готелі. Своє зацікавлення щодо Східниці, як курортного містечка, виявив іноземний туроператор Махмуд Аль-Акрам.  Він прагне оглянути нашу місцевість та ознайомитись із туристичними та курортними пропозиціями у межах промотуру, для того щоб сформувати туристичні програми на 2022 рік і возити до нашого регіону іноземних туристів із країн Перської затоки.
За сприяння керівників з Управління туризму та курортів Львівської ОДА Natalya Tabaka та Taras Lozynskyi цього тижня відбудеться зустріч і в смт Східниці з бахрейнським туроператором.