Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19 листопада 1992 року № 2801-XII, постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», враховуючи рішення Східницької селищної ради від 23.04.2021 № 166 «Про затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Підбузька лікарня Східницької територіальної громади», розпорядження «Про проведення повторного конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Підбузька лікарня Східницької територіальної громади» № 173/21, у зв’язку з тим, що не сформовано персональний склад конкурсної комісії (не подано пропозицій щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії), з метою проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Підбузька лікарня Східницької територіальної громади»Східницька селищна рада розпочинає повторно прийом пропозицій щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії (далі – комісія) з добору директора комунального некомерційного підприємства «Підбузька лікарня Східницької територіальної громади»:
представники органу управління;

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:
наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

наявність конфлікту інтересів.

Документи, які подаються до Східницької селищної ради:
– документи, що посвідчують особу;
– заява щодо згоди на участь у конкурсній комісії;
– попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
– згода на обробку персональних даних;
– лист у довільній формі, підписаний керівником галузевої професійної спілки, громадського об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності.
– копія статуту галузевої професійної спілки, громадського об’єднання у сфері охорони здоров’я;
– копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для галузевої професійної спілки, громадського об’єднання);
– звернення незалежного експерта у сфері охорони здоров’я з проханням включення до складу конкурсної комісії з наданням документів, що підтверджують відповідний рівень кваліфікації.
Термін подання пропозицій до 22 листопада 2021 року о 18:00 год. включно.
Документи приймаються за адресою: 82391, Львівська область, смт. Східниця, вул. Золота Баня, 3.
За додатковою інформацією звертайтесь за конт. тел. (0248) 48-036