12 листопада 2021р на Арені Львів відбувся четвертий регіональний форум “Реформа системи шкільного харчування”, у якому взяли участь представники різних областей Західної України. Східницьку ТГ представляли головний спеціаліст відділу освіти Марія Дубик та керівник Східницького ЗЗСО I- III р. Мирослава Кость.
Захід пройшов в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового середовища у Новій українській школі за ініціативи першої леді Олени Зеленської, Міністерства освіти та науки, Міністерства охорони здоров’я , Міністерства економіки.
Відбулись виступи спікерів,тематичні панелі та дискусії, зокрема щодо впровадження та контролю нових норм харчування, публічних закупівель, проектного підходу до переобладнання закладів освіти.
“Національна асоціація громадського харчування” продемонструвала можливості сучасного технологічного процесу.
Участь у заході такого рівня є стимулом для подальших змін, адже реформа шкільного харчування є головною потребою сьогодення.