На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710» Відділ освіти Східницької селищної ради оприлюднює обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості предмета закупівлі:

«Дидактичний мультимедійний контент для 1-х, 2-х, 3-х, 4-х класів Нової Української Школи»

(ДК 021:2015:48190000-6- Пакети освітнього програмного забезпечення).

№ п/п Найменування Освітня галузь Характеристика  Кількість послуг
1. Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для 1-х класів Нової Української Школи»  «Мовно-літературна освітня галузь» для 1-х класів НУШ

– вправи для закріплення навчального матеріалу;
– тексти для читання (анімаціі);
– тексти для слухання;
– відео для демонстрацій;
– описи тварин та предметів;
– робота з текстом;
– дослідження мовних явищ;

– дослідження частин мови;

– ігри
Технічні характеристики:
Зміст навчального матеріалу, який розміщено у системі вибіркового відтворення даних має бути озвучений, поданий у форматі MP4 (тривалістю не більше 6 хвилин).

6
«Математична освітня галузь» для 1-х класів НУШ Відповідає Державному стандарту початкової освіти, а також Типовим навчальним програмам та містить:

– додавання та віднімання чисел без переходу через десяток, із переходом через десяток, множення та ділення чисел;

– для пропедевтики понять «рівняння»; «більше», «менше»;

– візуалізація текстових задач: анімація;

– візуалізація текстових задач: відеозадачі;

– дидактичні відеоігри;

– задачі за малюнками, схемами і таблицями;

– завдання з логічним;

– демонстрації;

Текстова інформація подається у файлах MP4 шрифтом Times New Roman.

«Природнича  освітня галузь» для 1-х класів НУШ Відповідає Державному стандарту початкової освіти, а також Типовим навчальним програмам та містить:

-файли МР4 для ознайомлення учнів із живою та неживою природою;

-файли МР4 для ознайомлення учнів із тваринним світом;

-файли МР4 для ознайомлення учнів із рослинним світом;

-файли МР4 для ознайомлення учнів із явищами природи;

-файли МР4 для розуміння учнями зв’язку людини і природи;

– файли МР4 для гри.

Текстова інформація подається у файлах MP4 шрифтом TimesNewRoman.

«Мистецька освітня галузь» для 1-х класів НУШ Відповідає Державному стандарту початкової освіти, а також Типовим навчальним програмам та містить:

-файли МР4 для демонстрацій про види мистецтва та інше;

-файли МР4 для слухання музики;

-файли МР4 для організації практичної діяльності учнів  та створення ігрових ситуацій;

-файли МР4 для усвідомлення учнями правил техніки безпеки.

Текстова інформація подається у файлах MP4 шрифтом Times New Roman.

«Соціальна та здоров’язбережувальна освітня галузь» для 1-х класів НУШ Відповідає Державному стандарту початкової освіти, а також Типовим навчальним програмам та містить:

-файли МР4 для ознайомлення учнів із «Правилами поведінки в суспільстві;

-файли МР4 для ознайомлення учнів із «Моральними нормами»;

-файли МР4 для усвідомлення учнями понять «Я і суспільство»;

-файли МР4 для ознайомлення учнів із «Правилами безпечної поведінки»;

-файли МР4 для ознайомлення учнів із «Турботою про здоров’я  та гігієнічними навичками»;

-файли МР4 для організації ігрових ситуацій.

Текстова інформація подається у файлах MP4 шрифтом TimesNewRoman.

«Громадянська та історична освітня галузь» для 1-х класів НУШ Відповідає Державному стандарту початкової освіти, а також Типовим навчальним програмам та містить:

-файли МР4 для демонстрацій про державну символіку, звичаї та традиції українського народу;

-файли МР4 для ознайомлення учнів із правами людини;

-файли МР4 для ігрових ситуацій.

Текстова інформація подається у файлах MP4 шрифтом TimesNewRoman.

«Технологічна освітня галузь» для 1-х класів НУШ Відповідає Державному стандарту початкової освіти, а також Типовим навчальним програмам та містить:

-файли МР4 для демонстрацій;

-файли МР4 для ознайомлення учнів із технікою безпеки;

-файли МР4 для практичної діяльності учнів «Майстер-класи»;

-файли МР4 для створення ігрових ситуацій «Дидактичні ігри».

Текстова інформація подається у файлах MP4 шрифтом Times New Roman.

Кольорова гама відео має бути сприятливою для очей з урахуванням вікових особливостей..

У разі, якщо в цих Технічних вимогах містяться посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, то слід автоматично додавати вираз “або еквівалент».

Інші обов’язкові документи для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним та іншим вимогам до предмета закупівлі:

• Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи на дидактичні навчальні матеріали.
  • Якщо учасник процедури закупівлі не є виробником, для підтвердження статусу офіційного представника виробника необхідно надати авторизаційний лист виробника (або його офіційного  представника) із зазначенням найменуванням замовника, номера тендера в системі публічних закупівель.
  • Гарантійний лист про проведення майстер класу по користуванню дидактичними навчальними матеріалами.
  • Надати сертифікат офіційного партнера, дійсний на момент розкриття тендерних пропозицій, що надає право реалізовувати даний вид продукції з зазначенням ТМ.

Очікувана вартість предмета закупівлі складає :199980,00 грн. з ПДВ.

Розмір бюджетних призначень коштів місцвого бюджету -199980,00 грн.