СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2021 року                                       Східниця                                          №

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

с. Сторона  Дрогобицького району

Львівської області

Керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст.ст. 18, 23Закону України “Про оцінку земель”, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету міністрів України “Про Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів”, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Залокоть, розроблену ТзОВ «Західземлепроект  плюс»  з метою забезпечення надходжень до бюджету від сплати податків за землю та інших платежів на території Східницької ТГ та підвищення ефективності використання земель в с. Сторона, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердититехнічну документацію з нормативної грошової оцінки земель с.Сторона, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області розроблену ТзОВ «Західземлепроект плюс».
  2. Встановити, що середня (базова) вартість 1 кв. м. земель селища складає 109,14 грн./кв. м.
  3. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель с.Сторона з 01.01.2023 року.
  4. Нормативна грошова оцінка земель с.Сторона підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.
  5. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити при веденні Державного земельного кадастру практичне застосуваннятехнічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Сторона.
  6. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області, при видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, враховувати щорічну індексацію відповідно до вимог діючого законодавства.
  7. Дрогобицькій ОДПІ здійснювати контроль за внесенням змін у податкові декларації власниками та користувачами земельних ділянок на підставі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, виданих Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області та здійснювати контроль за повнотою та своєчасністю плати за землю.
  8. Відзначити, що акти органів місцевого самоврядування, прийняті до набрання чинності цього рішення, діють у частині, що не суперечать цьому рішенню та чинному законодавству.
  9. Попереднє рішення Підбузької селищної ради “Про затвердження нормативної грошової оцінки земель с. Сторона” вважати таким, що втратило чинність від 01.01.2023 року.
  10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                                                                  Іван ПІЛЯК