СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2021 року                                       Східниця                                          №

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

смт. Східниця  КК «Смерекове»  Львівської області

Керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст.ст. 18, 23 Закону України “Про оцінку земель”, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель КК «Смерекове», смт.Східниця, Львівської області, розроблену ТзОВ «Західземлепроект  плюс»  з метою забезпечення надходжень до бюджету від сплати податків за землю та інших платежів на території Східницької ТГ, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердититехнічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,8121 га (кадастровий номер – 4610345400:03:021:0014) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (КВЦПЗ – 03.03.)  КК «Смерекове»  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області розроблену ТзОВ «Західземлепроект  плюс».
  2. Встановити, що нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 866 641 гривень в розрахунку 18,01 гривень за 1 кв. м.
  3. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земельної ділянки з моменту прийняття цього рішення.
  4. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.
  5. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити при веденні Державного земельного кадастру практичне застосуваннятехнічної документації з нормативної грошової оцінки вищезгаданої земельної ділянки.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                                                                  Іван ПІЛЯК