СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2021                                                                                                                                        №

Східниця

Про розроблення Комплексного плану

просторового розвитку території

Східницької територіальної громади

Дрогобицького району Львівської області

З метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади,  дотримання принципу збалансованості державних, громадських, та приватних інтересів з урахуванням концепції інтегрованого розвитку території громади, відповідно до законів України “Про регулювання містобудівної діяльності” (ст. 16,161,20,21), “Про основи містобудування” (ст.17), “Про землеустрій” (ст.45), Земельного кодексу України, Порядку розроблення розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 №926, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування”, враховуючи висновки та пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою

ВИРІШИЛА:

1. Розробити комплексний план просторового розвитку території Східницької територіальної громади, Дрогобицького району, Львівської області (далі – Комплексний план).
  2. Замовником на розроблення Комплексного плану визначити виконавчий комітет Східницької селищної ради.
  3. Виконавчому комітету селищної ради:

3.1. Створити робочу групу для забезпечення проведення заходів пов’язаних з розробкою проекту Комплексного плану та затвердити її персональний склад.

3.2. Звернутися до Львівської обласної держадміністрації щодо визначення державних та регіональних інтересів для врахування під час розроблення Комплексного плану.

3.3. Звернутися до суміжних територіальних громад щодо визначення їх інтересів для врахування під час розроблення Комплексного плану.

3.4. Визначити в установленому законодавством порядку розробника Комплексного плану .

3.5. Звернутися до Львівської обласної державної адміністрації щодо надання субвенції з державного бюджету селищному бюджету на розроблення Комплексного плану.

1. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова                                                Іван ПІЛЯК