Управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації   повідомляє про можливість участі в програмі малих грантів «Розвиток послуг в сфері психічного здоров’я в громадах 2022».

Україно-швейцарський проєкт «Психічне здоров’я для України» (далі –

Україно-швейцарський проєкт) оголошує про початок конкурсного відбору для участі в програмі малих грантів «Розвиток послуг в сфері психічного здоров’я в громадах 2022». Конкурс відкритий для громадських організацій, діяльність яких пов’язана із сферою психічного здоров’я.

Переможців відбору з найкращими проєктами Україно-швейцарський

проєкт підтримає малим грантом на суму 5 000 Швейцарських франків (біля 140 тисяч гривень). Також команда проєкту «Психічне здоров’я для України» надаватиме супервізії та консультації переможцям конкурсу в ході виконання проєктів.

Старт виконання проєкту – березень 2022, завершення – вересень 2022.

Заявки на участь в програмі малих грантів приймаються з 13 до 26 грудня 2021 року.

Детальна інформація стосовно критеріїв відбору, подачі заявки на участь та процесу відбору за посиланням:

https://www.mh4u.in.ua/news/konkurs-hrantiv -2021/?fbclid=IwAR3kk00qtzyPrEUHx1wUHLr63v83IWHRpuJYUBgYq4VKg3k_lYwlVcS6DY