Повідомлення про оприлюднення Проекту детального плану території КК «Смерекове» у смт. Східниця Дрогобицького району Львівської області (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

• Проект детального плану території КК «Смерекове» у смт. Східниця Дрогобицького району Львівської області.
  • Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Східницька селищна рада Дрогобицького району Львівської області (вул. Золота Баня, 3, смт. Східниця, Дрогобицький р-н, Львівська область, 82391).
  • Розробник ДПТ – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Розробник СЕО – ТзОВ «Центр Проект ЛТД».

4) Строк громадського обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

27.12.2021 року о 12:00, Східницька селищна рада Дрогобицького району Львівської області (вул. Золота Баня, 3, смт. Східниця, Дрогобицький р-н, Львівська область, 82391).

Ознайомитися з ДПТ та Звітом про СЕО можна за адресою: Східницька селищна рада Дрогобицького району Львівської області (вул. Золота Баня, 3, смт. Східниця, Дрогобицький р-н, Львівська область, 82391).

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ та Звіту про СЕО є Східницька селищна рада.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту: не передбачено.