Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

    Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                  Східниця                                          № 384

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у

власність для індивідуального садівництва

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст.118, 186 Земельного кодексу України, враховуючи Генеральний план с.Майдан, беручи до уваги витяг з державного земельного кадастру земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянки  Ільницької Марії  Любомирівни, заяву про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури та благоустрою від 05.10.2021 р., селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для індивідуального садівництва (КВЦПЗ-01.05)   площею 0,0650 га, кадастровий номер: 4621286500:02:001:0077, яка знаходиться на вул.Шевченка в с.Майдан,  Дрогобицького району, Львівської області, гр. Ільницькій  Марії  Любомирівні, що зареєстрована на вул. Шевченка, 7а в с.Майдан,  Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації  ( прибережно захисна смуга).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                        Іван ПІЛЯК