Про ініціювання створення Асоціації курортів України                                                              

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

     Р І Ш Е Н Н Я

 

 

07.10.2021 року                                    Східниця                                        № 353

Про ініціювання створення
Асоціації курортів України

Відповідно до ч.1 ст.15, п.15 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.1 ст.8 Закону України «Про асоціацію органів місцевого самоврядування», з метою підвищення ефективності виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому та регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальних громад, створення належного інституційного механізму підтримки розвитку курортних міст України, селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Ініціювати створення Асоціації курортів України.
  2. Уповноважити селищного голову І.ПІЛЯКА взяти участь в установчих зборах Асоціації курортів України і надати йому повноваження на затвердження Статуту Асоціації курортів України, вирішення всіх інших питань, що будуть необхідні для створення та діяльності Асоціації.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту.

 

Селищний голова                                                                              Іван ПІЛЯК