Про надання дозволу на  виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для  розміщення  та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХІ  сесія восьмого скликання

 

    Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                      Східниця                                         № 370

Про надання дозволу на  виготовлення

проекту  землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки  для  розміщення  та

експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій

 

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.12, 23, 116, 124, 134 Земельного кодексу України, відповідно до ст. ст. 4, 16, Закону України «Про оренду землі», беручи до уваги рекомендацію постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 05.10.2021 р.,  розглянувши звернення ТОВ «Закарпатенергопроект» селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дати дозвіл ТОВ «Закарпатенергопроект» на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки приблизною площею  0,0100 га в  с.Опака,  Східницької  ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, для для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (КВЦПЗ- 13.01.)
  2. Директору ТОВ «Закарпатенергопроект» укласти угоду з ліцензованою організацією на виготовлення проекту землеустрою, та після погодження подати на затвердження сесії Східницької селищної ради.
  3.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                                             Іван ПІЛЯК