Про внесення змін в рішення селищної ради

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                Східниця                                           № 374

 

Про внесення змін в

рішення селищної ради

 

Керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12,92,93,121,123 Земельного кодексу України, розглянувши заяву ФОП Гірчак Наталія Йосипівна, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії  з    питань   земельних    відноси   природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 05.10.2021р. селищна  рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни в рішення селищної ради № 261 від 09.07.2021року «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» та читати рішення в новій редакції, а саме:

          замість:   « Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( КВЦПЗ 03.07.), площею 0,0040 га на вул. Галицькій, 2/1, в смт. Підбуж, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, гр. Гірчак Наталії Йосипівні, що зареєстрована в с.Сторона, Дрогобицького району, Львівської області, на вул.Лісній, 47/1.»

          читати:    « Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( КВЦПЗ 03.07.), площею 0,0070 га на вул. Галицькій, 2/1, в смт. Підбуж, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, ФОП Гірчак Н. Й.,  що зареєстрована в с.Сторона, Дрогобицького району, Львівської області, на вул.Лісній, 47/1.»

  1.  Розроблену технічну документацію подати до Східницької селищної

ради   Львівської області для розгляду та затвердження в установленому

порядку.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну депутатську

комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування

території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

Селищний голова                                                                      Іван ПІЛЯК