Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                 Східниця                                                № 379

 

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки та  розглянувши заяви громадян, а саме: Калашник О.О., Савков О.О., Савков О.О., Калашник О.О., Калашник О.О., Костишин З.М., Костишин З.М., Костишин З.М., про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури та благоустрою від 05.10.2021 р., селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Калашник Оксані Олегівні, що зареєстрована на вул.Козацькій, 43, с.Чернече, Криничинського району, Дніпропетровської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (ділянка надана у  приватну власність іншій особі).
  2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Савкову Олександру Олеговичу, що зареєстрований на вул.Заярській, 23, с.Старі Петрівці, Вишгородського  району, Київської  області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (ділянка надана у  приватну власність іншій особі).

3 . Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Савкову Олександру Олеговичу, що зареєстрований на вул.Заярській, 23, с.Старі Петрівці, Вишгородського  району, Київської  області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережно – захисна смуга).

  1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Калашник Оксані Олегівні, що зареєстрована на вул.Козацькій, 43, с.Чернече, Криничинського району, Дніпропетровської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (перша санітарна зона мінеральних джерел).
  2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Калашник Оксані Олегівні, що зареєстрована на вул.Козацькій, 43, с.Чернече, Криничинського району, Дніпропетровської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (перша санітарна зона мінеральних джерел).
  3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва  –  площею 0,1200 га на вул.Б.Хмельницького в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Костишин Зоряні Михайлівні, що зареєстрована на вул.  Майдан Злуки, 17 кв. 1, м.Дрогобич, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі оздоровчого призначення).
  4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва  –  площею 0,1000 га на вул.Котляревського в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Костишин Зоряні Михайлівні, що зареєстрована на вул.  Майдан Злуки, 17 кв. 1, м.Дрогобич, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі оздоровчого призначення).
  5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га  на вул..Незалежності в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Костишин Зоряні Михайлівні, що зареєстрована на вул.  Майдан Злуки, 17 кв. 1, м.Дрогобич, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (ділянка у власності іншої особи).
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                             Іван  ПІЛЯК