Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

  Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                  Східниця                                                № 382

 

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та  розглянувши заяви громадян, а саме: Герб’як М.Б., Герб’як І.Б., Герб‘як М.Б., Данилів В.В., Данилів В.В., Сорочич Я.І., Куцевол О.В., Демкін Р.В., Прокопів М.В. про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури та благоустрою від 05.10.2021 р., селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва  – площею 0,1189  га  в  с.Свидник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Герб’яку Миколі Богдановичу, що зареєстрований на вул.Чорновола, 16 в с.Свидник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
 2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства  – площею 0,8688  га  в  с.Свидник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Герб’яку Івану Богдановичу, що зареєстрований на вул.Чорновола, 16 в с.Свидник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
 3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства  – площею 0,3950  га  в  с.Свидник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Герб’яку Миколі Богдановичу, що зареєстрований на вул.Чорновола, 16 в с.Свидник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
 4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку  – площею 0,2500 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Данилів Вікторії Володимирівні, що зареєстрована на вул.Довбуша, 94 в с.Новий Кропивник, Дрогобицького району  Львівської області,, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
 5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства  – площею – 0,2500 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Данилів Вікторії Володимирівні, що зареєстрована на вул.Довбуша, 94 в с.Новий Кропивник, Дрогобицького району  Львівської області,, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
 6. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,0425 га  в  с.Ластівеа, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Сорочичу Ярославу Івановичу , що зареєстрований  на вул.Набережній, 35 в с.Ластівка, Дрогобицького району, Львівської області,, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
 7. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку – площею 0,2500 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Куцевол Олегу Володимировичу, що зареєстрований  на вул.Петровського, 47 кв. 85 в м.Жовті Води, Дніпропетровської  області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
 8. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства  – площею 0,6950 га  в  с.Свидник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Демкін Роман Васильович, що зареєстрований на вул.В.Великого, 16 кв.29, в м.Дрогобич, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
 9. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва – площею 0,1200 га  в  с.Свидник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Прокопіву Михайлу Васильовичу, що зареєстрований  на вул.Нагірній, 28А,   в м.Дрогобич, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
 10. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,1266 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Когуту Тарасу Володимировичу, що зареєстрований  на вул.Стрийській, 68а  в с.Новий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі житлової забудови).
 11. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,5631 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Козак Любові Романівні, що зареєстрована  на вул.Зеленій, 12  в с.Новий Кропивник, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
 12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                                Іван ПІЛЯК