Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

    Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                   Східниця                                              № 387

 

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та  розглянувши заяви громадян, а саме: Гайгель Н.М., Гайгель А.І., Гайгель Н.М., Синишин І.М., Максим’як М.В., про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури та благоустрою від 05.10.2021 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва  – площею 0,1200  га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Гайгель Наталії Миколаївні, що зареєстрована на вул.Шевченка, 62 в с.Доброгостів, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі оздоровчого призначення).
  2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва  – площею 0,1000  га  в  смт..Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Гайгель Андріану Ігоровичу, що зареєстрований на вул.Шкільній, 1 кв. 20 в м.Бориславі, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації ( надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою іншій особі).
  3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва  – площею 0,1000  га  в  смт..Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Гайгель Наталії Миколаївні, що зареєстрована на вул.Шевченка, 62 в с.Доброгостів, Дрогобицького району, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (землі іншого виду призначення).
  4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки ведення особистого селянського господарства  – площею 0,1443 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Синишину Ігору Миколайовичу, що зареєстрований на вул.Кропивницькій, 42 в смт.Східниця, Дрогобицького району  Львівської області,, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережно захисна смуга).
  5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства  – площею – 0,1443 га  в  с.Новий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області  гр. Максим’як Марії Василівні, що зареєстрована на вул.Довбуша, 57 в с.Новий Кропивник, Дрогобицького району  Львівської області,, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації (прибережно захисна смуга).
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                               Іван ПІЛЯК