Про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

  ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

       Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                     Східниця                                          № 389

Про затвердження проекту землеустрою

по зміні цільового призначення

земельної ділянки

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст. ст.12,20,122, 126, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення по зміні цільового призначення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури та благоустрою  від  05.10.2021 р. та  розглянувши  заяву громадянки  Рябої О.В.,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Рябій Ользі Вікторівні з метою зміни цільового призначення з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» ( код згідно КВЦПЗ-02.01)  площею – 0,0600 га,  яка розташована за адресою:   вул. Довбуша, смт.Східниця, Східницької ТГ,  Дрогобицького району,  Львівської  області, кадастровий номер 4610345400:06:014:0527.
  2. Змінити цільове призначення вищезгаданої земельної ділянки з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» , яка перебуває у власності громадянки Рябої  Ольги  Вікторівни.
  3. Громадянці Рябій Ользі Вікторівні звернутися до Державного  кадастрового реєстратора із заявою про внесення змін до  відомостей про   земельну ділянку.
  4. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  5. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійну

депутатську комісію з питань земельних відносин,  природокористування,

планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                                           Іван ПІЛЯК