Про    затвердження    проекту  землеустрою щодо       відведення     земельної     ділянки  цільове   призначення   якої   змінюється    із земель  для  ведення особистого селянського господарства  (01.03)  на для індивідуального садівництва (01.05)

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

       Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                     Східниця                                          № 393

Про    затвердження    проекту  землеустрою

щодо       відведення     земельної     ділянки

цільове   призначення   якої   змінюється    із

земель  для  ведення особистого селянського

господарства  (01.03)  на для індивідуального

садівництва (01.05)

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст. ст.12, 20, 22, 35 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення по зміні цільового призначення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури, та благоустрою  від  05.10.2021 р.,   та  розглянувши   заяву громадянина  Семененка С.Г.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з «для ведення особистого селянського господарства»  (01.03) на « для індивідуального садівництва»  (01.03),  саме:

– площею 2,0000 га. в с. Опака за межами населеного пункту, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської обл., кадастровий номер 4621285400:06:000:0002 гр. Семененку Сергію Григоровичу, що зареєстрований на вул. Жовтневій,5 в с.Китайгородка, Томаківського району  Дніпропетровської обл.;

  1. Змінити цільове призначення вищезгаданої земельної ділянки з «для ведення особистого селянського господарства» (01.03) на « для індивідуального садівництва»  (01.03), яка перебуває у власності громадянина Семененка Сергія Григоровича.

3.Громадянину  Семененку Сергію Григоровичу звернутися до Державного  кадастрового реєстратора із заявою про внесення змін до відомостей про   земельну ділянку.

  1. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  2. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійну

депутатську комісію з питань земельних відносин,  природокористування,

планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова                                                                      Іван ПІЛЯК