Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

   Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                    Східниця                                            № 396

 

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та  розглянувши заяви громадян, а саме: Малофєєва А.І., Малофєєва А.І., Малофєєва А.І., Малофєєвої Л.П., Малофєєвої Л.П., В’язовської Я.І., про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури та благоустрою від 05.10.2021 р., селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області,  гр. Малофєєву Артему Івановичу, що зареєстрований на вул.Чураївни, 3/2 кв.63, м.Полтава, Полтавської  області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
  2. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області,  гр. Малофєєву Артему Івановичу, що зареєстрований на вул.Чураївни, 3/2 кв.63, м.Полтава, Полтавської  області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
  3. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області,  гр. Малофєєву Артему Івановичу, що зареєстрований на вул.Чураївни, 3/2 кв.63, м.Полтава, Полтавської  області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
  4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області,  гр. Малофєєвій Ларисі Петрівні, що зареєстрована на вул.Чураївни, 3/2 кв.63, м.Полтава, Полтавської  області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .

5 Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області,  гр. Малофєєвій Ларисі Петрівні, що зареєстрована на вул.Чураївни, 3/2 кв.63, м.Полтава, Полтавської  області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .

  1. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1500 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області,  гр. В’язовській  Ярославі Іванівні,  що зареєстрована на вул.К.Лібнехта, 68, м.Полтава, Полтавської  області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
  2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури  та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                        Іван ПІЛЯК