Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

    Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                    Східниця                                            № 397

 

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

 

Керуючись, ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ч. 7 ст.118, Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали місця розташування земельної ділянки, та  розглянувши заяви громадян, а саме: Васькевич Л.Л., Капітанчук С.М., Андроника Б.Б., Андроника Б.Б., Андроника Б.Б., Єлістратової С.В., Маліченко А.В., Маліченко Д.В., про надання дозволу  на розроблення проекту відведення земельної ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування,  планування  території,  будівництва, архітектури, та благоустрою від 05.10.2021 р. селищна  рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області гр. Васькевич Людмилі Леонідівні, що зареєстрована на вул.Прибузькій, 30 кв.45, м.Хмельницький, Хмельницької області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
  2. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області   гр. Капітанчук Світлані Миколаївні, що зареєстрована на вул.Ст. костян. шосе, 3а кв.6, м.Хмельницький, Хмельницької області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
  3.   Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку – площею 0,1000 га   в  смт.Східниця, Східницької ТГ,  Дрогобицького району,  Львівської області гр. Андронику Богдану Богдановичу, що зареєстрований на вул. І.Мазепи, 61 кв. 2, м.Трускавець, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
  4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства – площею 0,1000 га   в  смт.Східниця, Східницької ТГ,  Дрогобицького району,  Львівської області гр. Андронику Богдану Богдановичу, що зареєстрований на вул. І.Мазепи, 61 кв. 2, м.Трускавець, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
  5. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального дачного будівництва – площею 0,1000 га   в  смт.Східниця, Східницької ТГ,  Дрогобицького району,  Львівської області гр. Андронику Богдану Богдановичу, що зареєстрований на вул. І.Мазепи, 61 кв. 2, м.Трускавець, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації .
  6. Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для індивідуального садівництва – площею 0,0600 га  в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області   гр. Єлістратовій Світлані Володимирівні , що зареєстрована на вул.Лісовій, 5 , смт.Східниця,   Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації.
  7.  Відмовити у наданні дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1000 га по вул..І.Франка в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області   гр. Маліченко Анастасії Володимирівні , що зареєстрована на вул.Головка, 21, кв. 179 ,м.Полтава, Полтавської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації.
  8. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – площею 0,1000 га по вул.Незалежності в  смт.Східниця, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області   гр. Маліченко Дмитру Васильовичу , що зареєстрований на вул.Віктора Андрієвського, 29, кв.28 ,м.Полтава, Полтавської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації.
  9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

Селищний голова                                                                             Іван ПІЛЯК