Про затвердження  технічної  документації щодо встановлення    (відновлення)    меж     земельних ділянок  в натурі  (на місцевості)  для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

                                                         Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                   Східниця                                       № 400

Про затвердження  технічної  документації щодо

встановлення    (відновлення)    меж     земельних

ділянок  в натурі  (на місцевості)  для ведення

товарного  сільськогосподарського виробництва

 

Керуючись  Законом України від 10.07.2018 року №2498-У111 « Про внесення змін деяких законодавчих актів  України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання зрошення в Україні»  статей 18,  116, 118, 122, Земельного кодексу України, ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись законами України « Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам земельних часток /паїв/,»Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розмежування земель державної та комунальної власності   розглянувши заяву  громадянки, а саме: гр. Кухарчук В.Д.. , взявши до уваги  рішення Новокропивницької сільської ради від 23.11.2020р. № 582 ,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передати її у приватну власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами населеного пункту с. Новий Кропивник  а саме:

– площею 0,2200 га, с. Новий Кропивник  Дрогобицького району Львівської області, кадастровий номер 4621285100:08:000:0025, гр. Кухарчук Володимиру Даниловичу, що зареєстрований по вул. Стрийська, 72 , с. Новий Кропивник  Дрогобицького району  Львівської області.

  1. Суб’єкту державної реєстрації прав  провести  реєстрацію речових  прав  на земельну ділянку.
  2. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                               Іван ПІЛЯК