Про затвердження  технічної  документації щодо встановлення    (відновлення)    меж     земельної ділянки в натурі  (на місцевості)  та  передачу її у власність для обслуговування житлового будинку

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

                                                         Р І Ш Е Н Н Я

 

  07.10.2021 року                                       Східниця                                 № 402

Про затвердження  технічної  документації щодо

встановлення    (відновлення)    меж     земельної

ділянки в натурі  (на місцевості)  та  передачу її у

власність для обслуговування житлового будинку

 

Керуючись ст. 34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38,40, 81, 89, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, а саме: гр. Хомич О.І., Гоцуляк Л.І., беручи до уваги проекти землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від  05.10.2021 р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1.   Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати її у приватну спільну часткову  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, а саме:

– площею 0,2500 га по вул. о. Довбуша, 5, с. Зубриця Дрогобицького району Львівської обл., кадастровий номер 4625582600:02:002:0038  гр. Хомич Олегу Іллічу, що зареєстрований по вул. Зелена, 130 кв.24, м. Львів, гр.  Гоцуляк Лесі Іллівні що зареєстрована по вул. Зелена, 48  смт. В. Любінь  Львівської обл.

  1. Суб’єкту державної реєстрації прав на нерухоме майно провести         реєстрацію   речових   прав  на земельну ділянку.
  2.   Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

Селищний голова                                                                                 Іван ПІЛЯК