Про  надання  дозволу КП «Господарник» на  розроблення  технічної  документації із землеустрою   щодо   інвентаризації земель лісового фонду на території Східницької ТГ

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ сесія восьмого скликання

 

  Р І Ш Е Н Н Я

 

07.10.2021 року                                 Східниця                                                № 410

 

Про  надання  дозволу КП «Господарник»

на  розроблення  технічної  документації із

землеустрою   щодо   інвентаризації земель

лісового фонду на території Східницької ТГ

 

На виконання Указу Президента України від 07.06.2021 р. № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» з метою збереження та впорядкування земель лісового фонду, забезпечення ведення Державного земельного кадастру та здійснення контролю за використанням і охороною земель лісового господарства Східницької територіальної громади, відповідно до ст.ст. 12, 55, 56, 57, 122, 184 Земельного кодексу України, ст.ст. 26, 35 Закону України «Про землеустрій»,  Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку інвентаризації земель» від 23 травня 2012 року №513,  беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою від 05.10.2021 р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл КП «Господарник» на виготовлення технічної документації щодо інвентаризації земель лісового, які знаходяться на території Східницької територіальної громади, Дрогобицького району, Львівської області.
  2. Директору КП «Господарник» замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель лісового фонду у ліцензованій організації та подати для розгляду та затвердження в установленому порядку до Східницької селищної ради  Дрогобицького району Львівської області .
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.

 

 

 

Селищний голова                                                                             Іван ПІЛЯК