Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ ” Львівобленерго” 

 

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІ  сесія восьмого скликання

 

     Р І Ш Е Н Н Я

 

   07.10.2021 року                               Східниця                                               № 414

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  ПрАТ «Львівобленерго».

 

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 124, п. 2. ст.134 Земельного кодексу України, ст.7 Закону України “Про оренду землі”, розглянувши клопотання ПрАТ «Львівобленерго» № 131-07-4664 від 28.09.2021 р., про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою з метою передачі   в оренду земельної  ділянки, беручи до уваги  висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 05.10.2021 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл  ПрАТ «Львівобленерго»  на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (КВЦПЗ – 14.02.)  площею  0,3500 га на вул. Кропивницькій, в смт. Східниці, Східницької  ТГ,  Дрогобицького району, Львівської області  з метою передачі її в оренду.
  2. ПрАТ «Львівобленерго» виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної  ділянки та після його погодження згідно чинного законодавства, подати на затвердження до селищної ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних    відноси   природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                 Іван ПІЛЯК