Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств  Східницької селищної ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2021 рік

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІІ сесія восьмого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

29.10.2021 року                                 Східниця                                               № 419

Про внесення змін до Програми

фінансової підтримки комунальних

підприємств  Східницької селищної ради

та здійснення внесків до їх статутного

капіталу на 2021 рік

 

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги рішення  селищної ради від  12.02.2021 р. № 75 “Про   затвердження  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств  Східницької селищної ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2021 рік ”,   селищна рада:

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств  Східницької селищної ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2021 рік (далі – Програма),   а саме:

– таблицю Фінансування «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Східницької селищної ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2021 рік» читати в наступній редакції, що додається.

  1. Селищному голові І.Піляку забезпечити  фінансування заходів на реалізацію даної Програми в межах коштів, передбачених на цю мету в селищному бюджеті на 2021 рік.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                Іван ПІЛЯК

 

 

 

 

 

 

 

 

Фінансування

«Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Східницької селищної ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2021 рік»

 

 

 

 

Комунальні підприємства

 

 

 

 

 

Обсяги фінансування тис. грн.

Всього:         На 2021 рік
1 КП «Господарник»  600,0  

600,0

 

2 КП “Східницькі джерела”  300,0 300,0
 

 

КП « Оазис Карпат» 2000,0 2000,0

 

 

 

Секретар селищної ради                                             Юрій ЖУРАВЧАК