Про взяття у комунальну власність Східницької  територіальної громади майна, що перебуває на балансі КП «Вододар» Бориславської міської ради

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХІІ  сесія восьмого скликання

 

    Р І Ш Е Н Н Я

 

29.10.2021 року                               Східниця                                              № 420

Про взяття у комунальну власність Східницької 

територіальної громади майна, що перебуває

на балансі КП «Вододар» Бориславської міської ради

 

Відповідно п. 51, ч. 1, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до п.3 ст. 1277 Цивільного кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів  права державної та комунальної власності», розглянувши акт прийому-передачі водопроводів у смт. Східниця, селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти у комунальну власність Східницької територіальної громади в особі Східницької селищної ради майно, що перебуває на балансі КП «Вододар» Бориславської міської ради та знаходиться на території Східницької територіальної громади Львівської області, а саме: «Водопровідна мережа вуличні водопроводи смт. Східниця.» відповідно до акту приймання – передачі від 12.10.2021 р.(додаток до рішення)
  2. Передати майно Східницької територіальної громади, а саме: «Водопровідна мережа вуличні водопроводи смт. Східниця.» в оперативне управління комунальному підприємству Східницької селищної ради «Оазис Карпат» згідно акту приймання – передачі.
  3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                                                         Іван ПІЛЯК