Про надання грошової допомоги

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІІІ  сесія восьмого скликання

 

   Р І Ш Е Н Н Я

 

10.11.2021 року                           Східниця                                              № 430

Про надання грошової допомоги

   

Керуючись п. п. 4 п. б ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам Східницької територіальної громади на 2021 р., затвердженої рішенням селищної ради від 12.02.2021 р. № 72,  беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту від 19.10.2021 р. селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати грошову допомогу в сумі 500 грн. гр. Бем Василю Володимировичу, що зареєстрований в с. Майдан, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Зарічній,  для поховання мами.

 

  1. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Герасиміву Володимиру Петровичу, що зареєстрований в смт. Східниця, Львівської області, на вул. Шевченка, 220,  для проходження курсу лікування.

 

  1. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Тимик Христині Любомирівні, що зареєстрована в смт. Підбуж, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Грушевського, 29, кв. 6  для лікування дитини.

 

  1. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Бутиму Володимиру Івановичу, що зареєстрований  с. Довге, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Озвал, 1,  для лікування.

 

  1. Надати грошову допомогу в сумі 1000 грн. гр. Нащочич Ользі Іллівні, що зареєстрована в с. Рибник, Дрогобицького району, Львівської області, на вул. Тимошенка, 47,  для поховання сина.

 

 

  1. Головному бухгалтеру апарату селищної ради Г. Журавчак виплатити кошти відповідно до п.1 – 5 рішення у встановленому чинним законодавством порядку.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, охорони пам’яток, історичного середовища, туризму, молоді і спорту

 

 

 

 

Селищний голова                                                            Іван ПІЛЯК