Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в користування на умовах договору оренди землі

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІІІ сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

10.11.2021 року Східниця № 436

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
з метою передачі в користування на
умовах договору оренди землі

Керуючись ст.ст. 12,34, 124, 134, 186 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п.34 ст.26, ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянки Дуліб’яник Христини Василівни щодо затвердження проекту землеустрою, беручи до уваги проект землеустрою розроблений ТзОВ «Терразем» та враховуючи висновок постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 27.10.2021, селищна рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння (10.06.), що знаходиться в с.Старий Кропивник, Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, (кадастровий номер – 4621287500:01:004:0145), площею 2,2200 га з метою передачі в користування на умовах оренди громадянці Дуліб’яник Христині Василівні , юридична адреса (вул.Дрогобицька,83, м. Борислав, Львівської області), терміном на 49 років.
2. Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
3. Східницькій селищній раді в особі Піляка І. Є. укласти договір оренди землі на земельну ділянку, зазначену в пункті 1 цього рішення відповідно до вимог чинного законодавства.
4. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати договір оренди на земельну ділянку.
5. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації договору оренди землі та здійснювати контроль за надходженням коштів.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК