Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у спільну сумісну власність для обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІІІ сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

10.11.2021 року Східниця № 441
Про затвердження технічної документації
щодо встановлення (відновлення) меж
земельної ділянки в натурі (на місцевості)
та передачу її у спільну сумісну власність
для обслуговування житлового будинку.

Керуючись ст. 34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 89,116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, розглянувши заяви громадян, а саме: гр. Балівської Л.З., Сабат В.З., беручи до уваги проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 27.10.2021 р. та селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати її у приватну спільно-сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, а саме:
– площею 0,15 га по вул. Грушевського, 14, смт. Підбуж Дрогобицького району Львівської обл., кадастровий номер 4621255700:01:001:0029, гр. Балівській Ларисі Зенонівні, що зареєстрована по вул. Грушевського, 14, смт. Підбуж , Дрогобицького району Львівської області, гр. Сабату Віктору Зеноновичу, що зареєстрований по вул. Дрогобицька, буд. № 487 «а» м. Дрогобич, Львівської обл.;
2. Суб’єкту державної реєстрації прав провести реєстрацію речових прав на земельну ділянку.
3. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК