Про затвердження детального плану території

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІІІ сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

10.11.2021 року Східниця № 449
Про затвердження
детального плану території

Керуючись п.34 ч.1, ст.26, ст.33 п.1, пп. а, 1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розд. V Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” ст.12, 20 Земельного Кодексу України, розглянувши «Детальний план території для обслуговування нежитлових будівель які знаходяться на території Підбузької селищної ради, Дрогобицького району, Львівської області.», розроблений КП «Кредо»., беручи до уваги громадські слухання від 08.06.2021 року, висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 27.10.2021 р., селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити детальний план території для обслуговування нежитлових будівель які знаходяться на території Підбузької селищної ради, Дрогобицького району, Львівської області..
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК