Про затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІІІ сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

10.11.2021 року Східниця № 450
Про затвердження проекту землеустрою,
по зміні цільового призначення
земельної ділянки.

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст. ст.12,20,122, 126, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою щодо відведення по зміні цільового призначення земельної ділянки розроблений ФОП «Кульчицький Богдан Васильович» і висновок постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою від 27.10.2021 р., та розглянувши заяву громадянина Стеценка Д.В., селищна рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Стеценку Дмитру Володимировичу з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для індивідуальне садівництво» ( код згідно КВЦПЗ-01.05) площею – 1,1839 га, яка розташована в с. Новий Кропивник (за межами населеного пункту) на території Східницької ТГ, Дрогобицького району, Львівської області, кадастровий номер 4621285100:06:000:0180.
2. Змінити цільове призначення вищезгаданої земельної ділянки з «для ведення особистого селянського господарства» на «для індивідуальне садівництво», яка перебуває у власності громадянина Стеценка Дмитра Володимировича.
3. Громадянину Стеценку Дмитру Володимировичу звернутися до Державного кадастрового реєстратора із заявою про внесення змін до відомостей про земельну ділянку.
4. Дрогобицькій ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну
депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування,
планування території, будівництва, архітектури, та благоустрою.

Селищний голова Іван ПІЛЯК