Про затвердження проектної документації на будівництво за проектом «Нове будівництво очисних споруд продуктивністю 300 м3/добу в смт. Східниця, вул. Котляревського (урочище «Бухів») Львівської області»

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХІІІ сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

10.11.2021 року Східниця № 458
Про затвердження проектної
документації на будівництво за проектом
«Нове будівництво очисних споруд
продуктивністю 300 м3/добу в смт. Східниця,
вул. Котляревського (урочище «Бухів»)
Львівської області»

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши проектну документацію на будівництво за проектом «Нове будівництво очисних споруд продуктивністю 300 м3/добу за адресою:
Львівська обл., смт. Східниця, вулиця Котляревського(урочище «Бухів»)
Львівської області» та експертний звіт ТзОВ «Рембудконсалтінг» щодо розгляду проектної документації за робочим проектом на цей об’єкт від 29.10.2021 р. №566/21-РБК/ЕЗ селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектну документацію на будівництво за проектом «Нове будівництво очисних споруд продуктивністю 300 м3/добу в смт. Східниця, вул. Котляревського (урочище «Бухів») Львівської області»
в сумі 16 223,452 тис. грн. (шістнадцять мільйонів двісті двадцять три тисячі чотириста п’ятдесят дві гривні 00 коп.)
1.1. Затвердити експертний звіт щодо розгляду проектної документації на будівництво за проектом «Нове будівництво очисних споруд продуктивністю 300 м3/добу в смт. Східниця, вул. Котляревського (урочище «Бухів») Львівської області» в сумі 16 223,452 тис. грн. (шістнадцять мільйонів двісті двадцять три тисячі чотириста п’ятдесят дві гривні 00 коп.)
2. Селищній раді провести процедуру закупівлі даного виду робіт у відповідності до чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова Іван ПІЛЯК